Oferty z innych miejsc

Chodzież (6381)

Słupca (6282)

Suchy Las (6275)

Czarnków (6265)

Grodzisk Wielkopolski (6154)

Złotów (6102)

Wronki (5984)

Lwówek (5893)

Buk (5794)

Mosina (5628)

 

Herb Kostrzyna

Kostrzyn  to miasto  w województwie wielkopolskim, leżące w powiecie poznańskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej  - Kostrzyn, leżącej 21 km od  miasta Poznań. W mieście krzyżują się drogi: droga krajowej  nr 92, a także linia kolejowa nr 3  Berlin - Warszawa. Zakład pracy, który od 1956 r. decydował o rozwoju miasta to   Kostrzyńska Fabryka Celulozy (później Kostrzyn Paper i Arctic Paper). W 1992 roku  olbrzymi  wpływ na gospodarczy rozwój  miasta miało powstanie  przejścia granicznego, ale gównie oblicze miasta zmieniło się, gdy powstała w regionie w 1997 roku Kostrzyńsko - Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Praca  na strefie zaczęła znacząco wpływać na zatrudnienie w regionie. Arctic Paper Kostrzyn S.A.  to znaczący zakład pracy i drugim  pod względem wielkości producent papierów graficznych i największy producent  papierów offsetowych w Polsce . W Kostrzynie w papierni są produkowane wysokiej jakości niepowlekane papiery bezdrzewne.


Podaj swój e-mail, jeśli chcesz, abyśmy powiadomili Cię o nowych ofertach pracy w Kostrzynie:

Forum pracy, dyskusje, artykuły:

Uprawnienia niepełnosprawnych pracowników
Artykuł z dnia: piątek, 03 sierpień 2012
Niepełnosprawnym pracownikom przysługują pewne uprawnienia, jak choćby krótszy dzień pracy czy dłuższy urlop. Warto jednak przyjrzeć im się uważniej ze względu na to, że czasami utrudniają normalne funkcjonowanie firmy, co z kolei może spotkać się ze sprzeciwem ze strony potencjalnego pracodawcy.
Czytaj dalej ->


Niepełnosprawni - Pełnosprawni Na Rynku Pracy
Artykuł z dnia: czwartek, 02 sierpień 2012
Niepełnosprawność często kojarzona jest z bezradnością, ograniczeniami i stagnacją. Skojarzenia te nie są bezpodstawne. Osoby dotknięte niepełnosprawnością często nie są w stanie samodzielnie się przemieszczać, gdyż tak prozaiczna czynność jaką jest wyjście z domu często jest dla nich nieosiągalna ze względu na bariery architektoniczne.
Czytaj dalej ->


Niepełnosprawni pełnosprawni w pracy
Artykuł z dnia: środa, 01 sierpień 2012
Polskie firmy nie boją się zatrudniać niepełnosprawnych. Mało tego, niektóre są dziś liderami na rynku, posiadając ponad 80 proc. personelu z orzeczeniem niepełnosprawności.
Czytaj dalej ->


Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych
Artykuł z dnia: wtorek, 31 lipiec 2012
Pracodawcy nie zatrudniają tak chętnie, jak przed kryzysem, a pracownicy bardziej koncentrują się na utrzymaniu obecnych posad.
Czytaj dalej ->


Poszukujemy kreatywnych - co to właściwie oznacza?
Artykuł z dnia: piątek, 27 lipiec 2012
„Poszukujemy zdolnych i kreatywnych” - niemal w każdym ogłoszeniu o pracę pojawia się wymóg kreatywności. To pusty frazes czy naprawdę potrzebna umiejętność? I czy kreatywności można się nauczyć?
Czytaj dalej ->


Umowa na czas określony
Artykuł z dnia: czwartek, 26 lipiec 2012
Zgodnie z kodeksem pracy umowa na czas określony jest jedną z trzech rodzajów umów terminowych. Charakterystyczną cechą tej umowy jest fakt, iż zawierana jest na ściśle określony termin końcowy stosunku pracy (może trwać zarówno kilka dni, miesięcy jak i kilka lat).
Czytaj dalej ->


Autoprezentacja. Jak zadbać o własny wizerunek?
Artykuł z dnia: środa, 25 lipiec 2012
Aby osiągnąć sukces nie tylko ważne są dobre kwalifikacje, ale również to jak potrafimy się zaprezentować. Oczywiście, nie zastąpi to wiedzy, doświadczenia lub kompetencji, ale pomoże w ich dobrym sprzedaniu pracodawcy.
Czytaj dalej ->


Dobry list motywacyjny. Czyli jaki?
Artykuł z dnia: wtorek, 24 lipiec 2012
Możemy spierać się co do tego, czy list motywacyjny jest w ogóle potrzebny (bo przecież wiadomo, jaka podstawowa motywacja pcha nas do pracy) i czy ktoś w ogóle go czyta (jeśli ma ich na biurku setki).
Czytaj dalej ->


Nie taki kandydat idealny, jak to CV pokazuje
Artykuł z dnia: poniedziałek, 23 lipiec 2012
Dziś kluczem do sukcesu w poszukiwaniu pracy jest doskonałe CV i kurs autoprezentacji. Idealny kandydat przechodzi rekrutację, dostaje posadę i... okazuje się bezużytecznym pracownikiem! Jak to możliwe?
Czytaj dalej ->


Mowa ciała w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej
Artykuł z dnia: piątek, 20 lipiec 2012
W trakcie spotkania rekrutacyjnego liczy się nie tylko to co mówimy, ale również jak mówimy oraz to co przekazuje całe nasze ciało. I choć nie każda osoba prowadząca rekrutację jest psychologiem bądź osobą przeszkoloną w głębszym odczytywaniu mowy ciała, to również u osób, które nie mają o mowie ciała większego pojęcia, w odpowiedzi na to, jak zachowuje się podczas spotkania kandydat pojawiają się określone odczucia.
Czytaj dalej ->


Rozmowa kwalifikacyjna i wizerunek. Co Ci pomoże, a co zaszkodzi…
Artykuł z dnia: czwartek, 19 lipiec 2012
Nasz strój to część całości naszego wyglądu. Nie da się uciec od wrażenia, jakie robimy ubiorem. Strojem możemy zbudować lub zrujnować nasz wizerunek. Nie zawsze jednak wykrochmalona garsonka czy wypastowane lakierki, będą najlepsze.
Czytaj dalej ->


Okoliczne miejscowości:

Środa Wielkopolska , Kurnik, Poznań, Murowana Goślina, Czerwonak, Łubowo, Dominowo, Września, Zawodzie, Sokołowo Osiedle, Kokoszki, Nekla, Rajmundowo, Jarogniewice, Czerniejewo, Pobiedziska, Swarzędz, Kleszczewo.